Zapraszamy na wyjątkowy, akustyczny koncert Natalii Przybysz (Sistars, Natu, Archeo) w studio Good Time Radio w Poznaniu!!

natalala_plakat

Good Time Radio
ul. Paderewskiego 10
LIVE STREAM: www.goodtimeradio.pl
Godz. 19:00
WSTĘP: 30/35pln (dostępne codziennie w siedzibie radia i poprzez rezerwacje na kontakt@goodtimeradio.pl)Wszyscy znamy największe przeboje Sistars, w których śpiewała Natalia. Wiemy że wydała dwie solowe płyty „Maupka Comes Home” i ostatnio „Gram Duszy”. Wraz ze swoimi zespołem Natu potrafi rozbawić funkowymi brzmieniami najbardziej sztywne towarzystwo. Ale co sobie nuci, z jakimi melodiami w głowie chodzi sobie ulicami Warszawy Natu? Skąd biorą się pomysły na zaskakujęce piosenki „Pchła Muskczak” czy „Gwiazdy”?. Jakie są jej inspiracje i kto – jacy muzycy mieli największy wpływ na jej głos i repertuar? Czego słuchała jako dziecko i czym pasjonuje się dziś?

NATALALA to nazwa najbardziej osobistego i osobliwego projektu tej wokalistki. Prosta forma przepełniona ogromem treści i emocji możliwych do odczucia podczas tak bezpośredniego kontaktu z Przybysz. Obok Natalii wystąpią Jurek Zagórski oraz Anna Patynek, podczas tych kameralnych koncertów muzycy zagrają premierowo kilka utworów zwiastujących nową płytę Natu.