Kartka z kalendarza. 15 marca 2011 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę. Czy się baliśmy? Nie raczej nie. Parliśmy i przemy do przodu wypracowując przez ten czas swój styl, dzieląc się swoimi opiniami na temat muzyki jazzowej i soulowej.

Wypowiadamy głośno swoje zdanie, nie boimy się krytyki. Płacimy za swoje błędy i uczymy się na nich. Nie jest to łatwe, ale nie poddajemy się. Grono naszej redakcji zmianom, jest to żywy organizm :). „Walczymy” każdego dnia, 24 godziny na dobę, staramy się być na bieżąco (i mamy nadzieję, że nam się udaje). Jesteśmy na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Youtubie… Wykorzystujemy wszystkie możliwe portale społecznościowe do komunikowania się z Wami – Naszymi Czytelnikami!

Redakcja na dzień dzisiejszy przedstawia się następująco:

Bielsko-Biała / Kraków: Mery Zimny
Kraków: Michał Olechowski, Jakub Sokołowski, Madlena Szeliga, Paulina Olechowska (fotograf)
Łódź: Klaudia Cyrwus
Poznań: Patryk Jastrząb
Warszawa: Damian Tomczyk, Sergiusz Królak, Marta Eleonora, Agnieszka Gruszek, Magdalena Walczak
Wrocław: Tomasz Tlaga, Maciej Margielski (fotograf)

Redaktor Naczelny: Mateusz Ryman.

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych stron o tematyce jazzowej, soulowej w naszym kraju. Staramy się być na wszystkich najważniejszych wydarzeniach muzycznych w kraju jak i za granicą, mamy za sobą dziesiątki wywiadów również z artystami z zagranicy.

Nasz autorski cykl „Zaprezentuj się” pomaga promować nowych artystów z czego bardzo się cieszymy. To wszystko robimy z pasji, zamiłowania do muzyki, a swoje działania finansujemy sami i nie narzekamy, bo robimy to co lubimy. Najbardziej intensywny okazał się rok 2013, kiedy metamorfozę przeszła nasza strona – i mamy nadzieje, ze się Wam podoba.

Rok temu świętowaliśmy drugie urodziny na wspaniałym koncercie, w tym roku musieliśmy zweryfikować swoje plany, ale obiecujemy, że w momencie dogodnym dla wszystkich artystów wrócimy z imprezą :)

Spotykamy się z miłym przyjęciem wśród artystów, instytucji, co widać w patronatach, które obejmujemy nad wydawnictwami płytowymi, wydarzeniami kulturalnymi (nie tylko koncertami).

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie nasze trzyletniej działalności w formie playlisty, na której znalazły się głównie utwory z płyt, nad którymi objęliśmy patronat. Nie są to oczywiście wszystkie płyty, a ich znaczna większość. Miłego odsłuchu i dziękujemy, że jesteście z nami!