15 marca w Łodzi w Klubie Wytwórnia w ramach Wino-Grania wystąpi Paulina Przybysz! wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, znana z projektów Sistars, Pinnawela, Rita Pax i Archeo, odwiedzi Wytwórnię. Na koncercie z cyklu Wino-Granie usłyszymy piosenki, które nagrywała od początku muzycznej działalności.

Pinnawela-kopia

Przy Łąkowej 29 wybrzmi m.in. „Siła sióstr”, „AEIOU”, Pinnawelowe „Renesoul” i „Soulahili”; tego dnia można się także spodziewać cytatów z materiału zespołu Rita Pax. Publiczność Wytwórni będzie miała szansę usłyszeć niepublikowane dotąd, napisane kilka dni przed występem piosenki. Wokalistka na nowo zaaranżuje także ulubione utwory innych artystów.

Paulina Przybysz zaserwuje nam odrobinę elektroniki i dużą dawkę ciepłego soulu. Artystce będzie towarzyszył pianista Marek Pędziwiatr ( Night Mark Electric Trio, Archeo, Electro-Acustic Beat Sessions).

„Wino-Granie” to akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. A poprzez kameralną, siestową i akustyczna forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić go wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz na długo zapadającym w pamięci. W Wytwórni zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.A winny kraj jaki odwiedzimy w marcu to Chile.