W poniedziałkowy wieczór, 17 lutego, na scenie warszawskiego klubu “Żurawina” zagościł Paweł Kowalczyk z zespołem. Było to niecodzienne wydarzenie, połączenie koncertu z premierą teledysku do utworu “Raise Me Up”, który promuje najnowszą płytę artysty.

Koncert rozpoczął się z opóźnieniem, mimo początkowych problemów, występ rozpoczął się o godzinie 21:00. Po dwuminutowym wstępie na scenie pojawił się Kovalczyk. Rozpoczął się niezwykły koncert, a warszawska publiczność miała okazję zobaczyć “band” z prawdziwego zdarzenia. Muzycy zaprezentowali utwory ze swoje najnowszego krążka “Kovalczyk Big Band Project”. Zgromadzona publiczność mogła usłyszeć 10 melodyjnych kompozycji, które podobnie jak na krążku są “dopieszczone” pod każdym względem.

Koncert to istne swingujące, a także rock’n’rollowe szaleństwo. Zespół przeniósł nas w lata 50.-60. XX wieki. Był to niezwykle udany koncert, Paweł wraz z zespołem oddali się muzyce bez granic, pełen profesjonalizm, piękny głos, świetna muzyka.

Na zakończenie tego pięknego wieczoru zgromadzonej publiczności został zaprezentowany teledysk do wspomnianego utworu “Rise Me Up”. Teledysk i singiel promują drugi album wokalisty oraz producenta pod tytułem “Kovalczyk Big Band Project”, który znalazł się w wielu zestawieniach i podsumowaniach najlepszych płyt 2013 roku.

Poniżej zdjęcia z koncertu:

[AFG_gallery id=’48’]

Reżyserem teledysku jest Michał Jaskulski (laureat nagród: Los Angeles Movie Awards 2010, Very Short Movies 2010, Canada International Film Festival). Montażem zajął się Kuba Tomaszewicz (spektakularne czołówki Top Model TVN, koncert Edyty Górniak dla HBO). Choreografią zajął się Maciej Zakliczyński. Producentem jest Adrian Moćko.