8 marca, w Dzień Kobiet, o godzinie 20:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP Kuba Badach zaśpiewa utwory Andrzeja Zauchy.

Good Taste Production zaprasza na idealny, koncertowy wieczór. Repertuar koncertu obejmie utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu został wydany na płycie „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”.

badach poznan

To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory…” – Kuba Badach

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem.Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista Roku.

KUBA BADACH, TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY
8 marca 2014, godz. 20:00
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne, ul. Przybyszewskiego 37, Poznań

Bilety:
69 zł – przedsprzedaż
80 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne od 17.01.2013 na portalach ebilet.pl, bilety24.pl oraz w Centrum Informacji Miejskiej.