S Z E Ś Ć. Historia, stworzona z sześciu, które tworzą setki, tysiące, a nawet miliony innych. Historia napisana dźwiękami. Usiądź. Posłuchaj. Jaka jest twoja historia?

S Z E Ś Ć to swoista kontynuacja i rozwinięcie ostatniego pełnoprawnego, nagranego jeszcze w duecie wydawnictwa „Analog People In A Digital World”.

S Z E Ś Ć to „…ambientowe przestrzenie, usypiające czujność słuchacza, które ustępują pod wpływem gwałtownej jazzowej perkusji, która połączona z muzyką konkretną wyprowadza z letargu. Są też momenty, gdy mamy do czynienia z typowo hip-hopowym podejściem do tworzenia struktur dźwiękowych…”.

S Z E Ś Ć to po prostu nowy rozdział. Premiera już 8 lutego, już teraz można zamówić pre-order.

jZAMOJSKI_SZESCokladkaHQ

jZAMOJSKI (wł. Jakub Zamojski) to pochodzący z Lublina muzyk, producent, instrumentalista, inżynier i realizator dźwięku. Od 2008 roku współtwórca duetu HALF OF A dB (wcześniej B.R.O.) w ramach, którego wydał 3 albumy, podcast i kilka luźnych utworów. EP wydane w 2010 „Analog People In A Digital World” (Noecho Records, UK 2010) zdobyło uznanie zarówno słuchaczy, muzyków jak i dziennikarzy muzycznych (recenzje pojawiły się m.in w papierowym wydaniu Kuriera Lubelskiego czy na blogu Bartka Chacińskiego, który ocenił ją na 7/10). Dzielił scenę z Władysławem Komendarkiem, Niewinnymi Czarodziejami, Teielte, Wax Tailorem, Emiką i Dosh’em.

Oficjalny profil na facebook: www.facebook.com/jakubzamojski; http://supersound.pl/jzamojski

Artyści występujący na płycie:
Jakub Zamojski – aranżacja, produkcja, miks, mastering, trąbka, wokal, gitara klasyczna, gitara elektryczna, pianino, elektronika
Piotr Kowalski – perkusja (1, 2, 6)
Błażej Gębura – saksofon sopranowy (1)
Miłosz Zamojski – skrecze (5)

Tracklista:
1. Ap 21, 1
2. Łk 10, 33
3. Pnp 1, 5
4. Rt 3, 8
5. J 8, 48
6. Ap 21, 1 (Futurospekcja remix)