Już dzisiaj, 24 stycznia spotkanie na szczycie: Warszawa – Berlin! Zagrają: FORDERSCHINKEN, SOULIX, BURN REYNOLDS, PAPA ZURA

Na zaproszenie kultowego warszawskiego kolektywu Soul Service odwiedzi nas reprezentacja berlińskiego składu Beat Kollektiv Freunde.

SOUL SERVICE meets BEAT KOLLEKTIV Berlin

BERLIN // Zza Odry nadciąga 2-osobowa reprezentacja – didżeje SOULIX i FORDERSCHINKEN uzbrojeni w ich najlepsze single i albumy. Winylowe płyty kręcić się będą w rytmach Super Soul, Funk, R&B, Breakbeat i Jazz. Grupa Beat Kollektiv to znany berliński skład. Nie trudno spotkać ich w berlińskich klubach, a najlepiej wpaść na ich własne melanże pod szyldami: „Wedding Soul” oraz „The Get Down Koogle-Boogle”.

WARSZAWA // Soul Service reprezentować będą znani Wam doskonale: Burn Reynolds i Papa Zura. Soul Service to pięcioosobowy kolektyw działający w Warszawie od ponad 8 lat. Odpowiedzialny jest za stworzenie wielu albumów m.in. serii płytowej „Polish Funk”, czy cotygodniowe audycje w Radiu Roxy. Soul Service promuje muzykę funk/soul/jazz, organizuje koncerty, zaprasza ciekawych artystów zza granicy, regularnie występuje w klubach i na wielu europejskich festiwalach.