Koncert „Mszy Świętej w Altonie” w „Pardon, To Tu” będzie nie tylko doskonalą okazją przeżyć muzyczny trans, lecz inauguruje tez działalność nowego DIY labelu Circon Int.. Poza tym będziemy mieli tez możliwość pierwszy raz w PTT zobaczyć na żywo wizualizacje kolektywu związanego z Galeria Praca: „Malarze kolektyw wizualizatorów”

∆ Msza Święta w Altonie + Wizualizacje „Malarze kolektyw Wizualizatorów”

∆ Wt. 21.01.2014, g. 20:30

∆ Bilety: 20 PLN / 15 PLN (ulgowe)

Paweł Bartnik – komputer
Filip Kalinowski – gramofon
Olgierd Dokalski – trabka
Wojciech Kwapisiński – gitara

Msza święta w Altonie to wyprawa w nieznane. To improwizacja i ciągły, dźwiękowy dialog. To trans i medytacja. To rytuał. To także zapis koncertu, który miał miejsce podczas odbywającego się w lubelskich Warsztatach Kultury, polsko-ukraińskiego festiwalu Jazz Bez (07.12.12).

Msza Święta w Altonie

Malarze kolektyw wizualizatorów. Grupa wizualizatorów Malarze tworzona jest przez Mikołaja Chylaka, Tomka Melissę, Jędrka Owsińskiego, Marka Zająca i Jana Liberę. Kolektyw ten zrodził się z potrzeby współpracy i wprawienia w ruch kolorów oraz znaków, które w codziennej praktyce malarskiej powstają zazwyczaj w samotności i pozostają statyczne. Grupa działa najczęściej w kooperacji z muzykami tworzącymi muzykę eksperymentalną i improwizowaną.