Powrót OutKast musi być czymś wielkim. Po rewelacyjnej wiadomości o ich wystąpie podczas Coachelli i Govenors Ball, Andre 3000 i Big Boi zapowiedzieli trasę po największych festiwalach świata. Jak mówią sami artyści trasa ta ma być „celebracją 20. urodzin tych unikalnych i cudownych dźwięków”.

Dokładne daty nie są jeszcze znane, ale trasa ma składać się z 40 występów na największych festiwalach na świecie w okresie wiosna/lato, początkiem trasy ma być występ na wspomnianym już Coachelli. My nie mielibyśmy nic przeciwko aby grupa wystąpiła podczas Opener’a lub Orange Warsaw Festival. Poniżej możecie przeczytać co o powrocie sądzą obaj członkowie duetu.

„To naprawdę zaszczyt, że mogę świętować 20 lecie OutKast i nadal mogę robić muzykę tak jak chce ją robić. Dziś nie wystarczy wyjść poza określone ramy, bo wiem że ich niema. Nie mogę się już doczekać powrotu, aby rozkołysać scenę z moim Bro oraz wszystkimi fanami.” mówi Big Boi

„Wyobraź sobie, że wszystko co chce robić to rap. Jestem wdzięczny, że jestem częścią grupy, która pozwoliła mi zrobić wszystko to co przyszło mi do głowy, mając jeszcze z tego frajdę. Powrót na scenę to najbardziej ekscytujący sposób aby podziękować wszystkim za 20 lat wspierania nas.” dodaje Andre 3000.