John Legend, Alicia Keys i Maroon 5 wystąpią podczas specjalnego pokazu Grammy The Night That Changed America: A Grammy Salute To The Beatles.

W poniedziałek organizatorzy ogłosili, że podczas tej gali wystąpią Annie Lennox i Dave Stewart, którzy na ten koncert wystąpią znów pod szyldem Eurythmics, Alicia Keys, John Legend, Maroon 5, John Mayer i Keith Urban.

Show The Night That Changed America: A Grammy Salute To The Beatles odbędzie się z okazji uczczenia pierwszego występu The Beatles w programie The Ed Sullivan Show. Koncert odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia, dzień po 56. gali Grammy Awards. Transmisja odbędzie się dokładnie 50 lat i jeden dzień  później od wyżej wspomnianego występu The Beatles. Powtórkę będzie można obejrzeć 9 lutego na CBS Television Network.

Podczas The Night That Changed America: A Grammy Salute To The Beatles usłyszymy utwory “Fantastycznej czwórki z Liverpoolu” w wykonaniu dzisiejszych gwiazd, zobaczymy również materiały archiwalne z występów tego kwartetu. Ponadto prezenterzy prowadzący galę przedstawią muzyczne, kulturowe i historyczne wpływy grupy na muzykę.