Już tylko miesiąc pozostał do premiery długo oczekiwanej, bo zapowiadanej aż trzema singlami płyty Katy B “Little Red”. Młoda wokalistka jest obecnie jedną z najważniejszych postaci na tanecznej scenie Wielkiej Brytanii, a jej ostatnie utwory “What Love Is Made Of” oraz “5 AM” to już przeboje parkietu zarówno na Wyspach, jak i Starym Kontynencie. Po energetycznych kompozycjach czas na klimaty spokojniejsze, ale nie pozbawione tanecznego beatu czy dubstepowych ozdobników – „Crying For No Reason” to trzecia odsłona nadchodzącej płyty i właśnie doczekała się oficjalnego wideoklipu.

Całą zawartość “Little Red” poznamy 4 lutego, kiedy to Wydawnictwo ukaże się w dwóch wersjach: standardowej (12 utworów) i deluxe (17 utworów + dodatkowy krążek z wszystkimi utworami z zmiksowanymi w jedną całość).

Przypomnijmy, że Katy B występowała w Polsce już dwa razy – podczas Selector Festival i Coke Live Festival. Za drugim razem polska publiczność jako pierwsza na świecie mogła usłyszeć koncertowe wykonanie piosenki „5 AM”, a artystka zaprezentowała też swoje największe hity – „Lights On (feat. Ms Dynamite)”, „Easy Please Me” i „Perfect Stranger”.