Muzyka Daddy’s Cash osiągnęła bardzo wysoki, światowy poziom, o czym świadczy najnowszy album „Body Blues”.  Wydawnictwo składa się z 14 utworów o życiu: problemach i przyjemnościach, miłości i zdradzie, radości i łzach, łączących funk, blues i soul w jedną perfekcyjnie zgraną całość, przeplatających mocny czarny wokal Pam Hawkins wraz z 10-osobowym zespołem, 2-osobowym backup’em i 9-osobowym chórem gospel.

Daddy’s Cash to zespół założony w 2010 roku przez grupę bliskich przyjaciół. Grupa wykonuje muzykę zakorzenioną w amerykańskim jazzie, rocku i bluesie. Zespół prezentuje szeroki wachlarz instrumentów, takich jak sekcja dęta, gitary, klawisze, harmonijka i instrumenty perkusyjne, a także szeroki wachlarz zainteresowań muzycznych – Blues, Funky, Gospel, Jazz, Pop, Rhythm and Blues, Rock, Soul, Smooth Jazz.

W 2012 r. ukazał się debiutancki album „That’s what the blues is all about”, efekt współpracy zespołu i znakomitego amerykańskiego wykonawcy John Lee Hooker’a Jr. (dwukrotnie nominowanego do Grammy Award). Gościnnie zaśpiewała Beata Bednarz.

Czasami zdarza się, że nagle poznajemy ludzi. Ludzi, na współpracę z którymi czekaliśmy od wielu lat, a dla których jednocześnie owo spotkanie jest możliwością realizacji planów. Niektórzy twierdzą, że to zbieg okoliczności, lecz dla nas jest to przeznaczenie. Tak właśnie było z w przypadku naszego zespołu, który łącząc swój los z pewnym amerykańskim kompozytorem, Frankiem Thiebeaux, mógł nagrać świetną płytę, jednocześnie spełniając Jego wielkie marzenie… tym marzeniem było nagranie „Body Blues”.

Najnowszy album odsłuchać można tutaj

Na płycie zagrali :
Radosław Dzielski – guitar
Łukasz Belcyr – guitar
Michał Borowski – trombone
Wojciech Inglot – electric piano, organ
Michał Jasiczek – alto saxophone, tenor saxophone
Marcin Dyjak – harmonica
Michael ” Patches” Stewart – trumpet
Miłosz Skwirut – bass
Jędrzej Jasiczek – drums
Łukasz Wiercioch – percussion instruments