Głód sensacji, a na pewno głód ukochanych przebojów Polu-fanów zostanie zaspokojony już wkrótce. Wyczekiwany przez wielu koncert Poluzjantów w Poznaniu już 16 listopada! W Concordia Design gdzie zagra zespół spodziewamy się (nie) małych wstrząsów ziemi. Po koncercie zapraszamy na imprezę z cyklu Good Taste Vibes, zapewniamy zabawę przez całą noc w rytmie najlepszych tanecznych przebojów.

 Sama słodycz – wierni poznańscy fani czekali rok na koncert zespołu Poluzjanci.

Poluzjanci - plakat z logotypami

Kuba Badach, Piotr Żaczek, Przemysław Maciołek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński i Marcin „Mały” Górny zagrają materiał ze wszystkich dotychczasowych krążków: „tak po prostu”, „drugą płytę”, „trzy metry ponad ziemią”. Maksymalny luz i nie takie minimum słów ale przede wszystkim mnóstwo świetnej muzyki usłyszymy 16 listopada 2013 r. w Concordia Design.

Poluzjanci – zespół fenomen. Mimo, że funkcjonują daleko od świata show-biznesu, rzadko widywani są w telewizji a ich piosenki nie często puszczane w radiu muzycy gromadzą na koncertach mnóstwo fanów, których grono cały czas się powiększa. Nie ma co się dziwić, zespół dostarcza publiczności mnóstwo funkowych brzmień i energetycznych dźwięków, które wręcz uzależniają.

 Naładowanych polu-energią fanów zapraszamy również na Good Taste Vibes – imprezę z nowego cyklu dobrych wibracji i najlepszej muzyki tanecznej.

Bilety dostępne na ebilet.pl, bilety24.pl oraz ticketpro.pl oraz w CIMie i Concordia Design

POLUZJANCI
16 listopada 2013 (sobota)
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań