Już jutro Agatha & Jacek Długosz rozpoczną swoją trasę koncertową, o której informowaliśmy Was dzisiaj. Koncertem rozpoczynającym będzie występ w warszawskim klubie Absurd228. Start koncertu o godz. 20:00, wstęp: 20 zł.

Agatha tworzy muzykę, teksty i do tego pięknie czaruje głosem. W ten oto sposób powstają melodyjne, akustyczne utwory. Minimalizm dźwięków zestawiony z subtelnym, lecz głębokim wokalem roztacza magiczny, intymny nastrój…

Podczas koncertów Agatha poza kompozycjami, które można usłyszeć na płycie „As I Am” prezentuje również świeżo napisane utwory. Artystce towarzyszy gitarzysta, Jacek Długosz, który jest absolwentem Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie (klasa gitary klasycznej prof. Włodzimierza Lernera) oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej (prowadzenie prof. Karol Ferfecki). Jest laureatem wielu konkursów w kraju i zagranicą zarówno jako gitarzysta klasyczny jak i rozrywkowy. Współtworzy projekty muzyczne takie jak: Kapela Hanki Wójciak, Stela Squat, Między Udami, Frument Project.