Znany z zespołu June oraz ze współpracy z Marceliną – Robert Cichy, prezentuje nam klip do pierwszego, solowego singla pod tytułem “Close the door”. Kawałek pochodzi z nadchodzącej autorskiej płyty. Krążek pod roboczym tytułem “Alabama-Zdrój” tytułem ma się ukazać w 2014 roku. Klimaty muzyczne albumu mają nawiązywać do akustycznego brzmienia amerykańskiej muzyki z polskim duchem. Nie zabraknie jednak elementów hip-hopu czy elektroniki.

Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, aranżer, kompozytor, producent, autor tekstów, który do tej pory dał się poznać jako muzyk współpracujący z czołowymi artystami sceny polskiej. Na swoim koncie ma chociażby dwie złote płyty za nagrania płyt Moniki Brodki i Ani Rusowicz oraz cztery platynowe płyty za nagrania płyt Ani Dąbrowskiej.

Robert realizuje także współautorskie projekty, których jest liderem: Chilli, z którym m.in supportował Lennego Kravitza czy wygrał eliminacje i zagrał koncert na Dużej Woodstock’owej Scenie oraz zespół JUNE, z którym otrzymał nominację do Fryderyków za Fonograficzny Debiut Roku. Zagrali również na Festiwalach takich jak Heineken, Orange, a także przed Jamiroqui czy Matthew Herbert’em.