14 października w Łomiankach pod Warszawą wystąpi Jan Ptaszyn Wróblewski z zespołem. Skład zespołuJan Ptaszyn Wróblewski – saksofony, Henryk Miśkiewicz – saksofony, Andrzej Jagodziński – fortepian, Robert Majewski – trąbka, Sławomir Kurkiewicz – kontrabas, Michał Miśkiewicz – perkusja.

Jan_Ptaszyn_Wróblewski_wikipedia-kopia
Jan Ptaszyn Wróblewski, Andrzej Jagodziński, Henryk Miśkiewicz, Robert Majewski, Michał Miśkiewicz, Sławomir Kurkiewicz – takie połączenie to pewnego rodzaju jazzowy Dream-Team. Ci wielcy instrumentaliści mają niesłabnący dar bawienia się muzyką, eksperymentowania, a improwizacja to ich prawdziwy żywioł. Ich muzyczna wrażliwość współgra ze sobą do tego stopnia, że praktycznie nie potrzebują żadnych nut – wystarczy że istnieją obok siebie na scenie. Każdy z nich to ikona polskiego jazzu. Na przestrzeni lat nie tylko zdobyli uznanie wśród słuchaczy oraz krytyków w Polsce i na świecie, ale wszyscy wypracowali również swój własny, niepowtarzalny styl gry, który sprawia że rozpoznajemy ich spośród wielu innych.

Spotkanie tak wielkich osobowości musi oznaczać ogromna dawkę emocji i muzyki nie do powtórzenia, która „dzieje się” tylko tam i w tej konkretnej chwili. Zapraszamy więc Państwa na prawdziwą jazzową ucztę. Dla artystów takich jak Jan Ptaszyn Wróblewski to wielkie szczęście dzielić się swoją pasją z tymi, którzy także kochają muzykę.

info oraz rezerwacja biletów tel. 22 751 41 12 oraz tutaj i tutaj.

Adres klubu:
Łomianki, ul. Warszawska 69
tel. 22 751 41 12