Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny wieńczący tegoroczny Jarmark Św. Jacka. Tak jak w przypadku Jarmarku, pieniądze uzbierane podczas koncertu zostaną przekazane na całoroczny program dożywiania dzieci z rodzin ubogich. Od 2011 Grupa Chrytatywni Freta pomaga blisko 200 dzieci z całej Polski w tym 80 z Warszawy i okolic. Wstęp (dobro)wolny.

W poniedziałek 19 sierpnia w Kościele o.o. dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie zagrają:

Anna Gadt & Miłosz Wośko” – Twoimi Ustami” to nowy projekt Anny Gadt oraz Miłosza Wośko. Ich współpraca zaowocowała płytą „Na mojej drodze” (2008), która przyniosła m.in. nominację do nagrody Fryderyk, a także zaproszenie do otwarcia koncertu Suzanne Vega w ramach festiwalu Szczecin Music Fest. Debiut płytowy został gorąco przyjęty przez dziennikarzy muzycznych (Marek Niedźwiecki, Zbigniew Krajewski) jak również przez publiczność, dla której kwintesencją stylu albumu stał się utwór „Na pustyni”. Po 4 latach pracy w innych projektach, zbierania doświadczeń i pomysłów, duet artystów wraca na muzyczną scenę. Anna Gadt – śpiew & Miłosz Wośko – piano

Kari Amirian – singer/songwriterka, eksperymentatorka, często porównywana do skandynawskich artystek. Lubi gdy organiczne brzmienia łączą się z elektroniką. Sama tworzy, aranżuje i produkuje. Uznana przez dziennikarzy za jeden z najważniejszych debiutów 2012 roku, co zaowocowało zdobyciem głównej nagrody magazynu HIRO 2012 oraz nominacją do Fryderyka w kategorii debiut roku.

Krytycy i fani stawiają ją w jednym szeregu z artystkami takimi jak: Stina Nordenstam, Feist, Bat For Lashes, Lykke Li, Agnes Obel. Porównywana jest również do Bjork. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach w kraju. Po wydaniu albumu „Daddy Says I’m Special”(Nextpop/EMI) KARI nie spoczęła na laurach. Poszukuje nowych inspiracji i brzmień, rozwija się muzycznie. Obecnie w Wielkiej Brytanii kończy nagrywać kolejny album, którego premiera planowana jest na jesieni tego roku! Kari Amirian – śpiew, piano; John Pullan – perkusja; Justyna Meliszek – wiolonczela.