W recitalu “LANS MACABRE – wiele twarzy Magdaleny Supeł” wystąpi wokalistka, aktorka musicalowa, trener głosu i aranżer wokalny – Magdalena Supeł. Towarzyszyć jej będzie pianista i dobry kolega, Paweł Jędrzejewski.

 Wszystko odbędzie się 28 lipca, o godz. 19:00, w warszawskim klubie Absurd228 (ul. Puławska 228). Wstęp 20/25 zł.

supeł1

Magdalena Supeł współpracowała m.in. z Andrzejem Strzeleckim i Markiem Stefankiewiczem, Mariuszem Adamiakiem, Krzysztofem Sadowskim, Robertem Osamem, Jakubem Wocialem, Ivanem Komarenko oraz wieloma innymi.

Występowała w Teatrze Polskiego Radia, Teatrze Rampa, Teatrze Viva Art. Jako wokalistka wspierająca Magdalenę Tul reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizja 2011.
Wraz z grupą polskich artystów (m.in. Kwartet Rampa, Grupa Pod Budą, Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz) w dniu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, była ambasador kulturalną Polski w Brukseli. 
Jest autorką aranży chóralnych na nominowanej do “Fryderyka 2012” płycie “Tribute to Mahalia Jackson” – brała także udział w serii koncertów tę płytę promujących. Jest autorką i wykonawcą na płycie Polskiego Radia „Beatowsky”, z której utwór „Innervisions” został nominowany do nagrody „Piosenka roku 2007” w kategorii R&B Listy Przebojów Programu Trzeciego.
 Prowadzi również chór GospelBand, który stale powiększa grono swoich fanów i sympatyków.

Paweł Jędrzejewski – pianista, klawiszowiec, aranżer, kompozytor, akompaniator.


Współpracuje z teatrem Baza (jako kompozytor i kierownik muzyczny), stowarzyszeniem Kapitał Praca Rozwój (aranżacje i kierownictwo muzyczne w spektaklu „A to Polska właśnie”), teatrem 2 Strefa (jako akompaniator), klubem Chwila (gdzie współtworzy cykliczne koncerty jam sessions), chórem GospelBand, zespołami The Cookies, Funky Tank, Eon, wokalistami i aktorami.