Zestawienie OLiS to podsumowanie najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. Ów ranking przedstawia ścisłą pięćdziesiątkę. W najnowszym piątkowym notowaniu mogliśmy zauważyć znaczące zmiany, do stawki dołączyło 8 nowości, 1 artysta zachowało swoją pozycje sprzed tygodnia, 14 awansowało, 27 spadło.

Pozycja lidera należy do składanki “RMF Style volume 2.”, drugie miejsce zajmuje Dawid Podsiadło “Comfort and Happines”, który zanotował awans o jedno oczko, PIH po zeszłotygodniowym debiutucie na pozycji vicelidera ze swoim krążkiem “Dowód Rzeczowy nr 3” dzisiaj zamyka strefę medalową.

W obecnym notowaniu mamy, aż 10 składanek, w tym 6 z wakacyjnymi hitami. Nie jest to dość niezwykłe, gdyż Polacy od wielu lat “lubują” się w kompilacjach wakacyjnych. Nas bardzo cieszy fakt, iż w czołowej pięćdziesiątce pojawiła się Natalie Cole, która ze swoim hiszpańskojęzycznym krążkiem “En Espanol” debiutuje na 37 pozycji. Przypomnijmy, iż nasz portal objął patronat nad wydawnictwem, jak i nad koncertem artystki, który już 17 lipca odbędzie się w Sali Kongresowej. Jesteście ciekawi jak kształtuje się bieżące notowanie, zapraszamy tutaj.