Już 18 lipca w Cudzie nad Wisłą wystąpią autorzy jednego z największych i najpiękniejszych hitów początku roku czyli Mikromusic ze swoją piosenką „Takiego Chłopaka”!

mikromusic cud plakat

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, którzy z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Na swoim koncie mają pięć płyt, w tym DVD koncertowe.

Na debiutanckim krążku z 2006 roku „Mikromusic” pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer, multiinstrumentalista Sambor Dudziński i akordeonista Piotr Dziubek.

W 2008 roku ukazał się drugi album zespołu „Sennik”. Tytuł albumu odzwierciedla często powtarzający się w tekstach piosenek wątek snu. Całość spajają poetyckie, kobiece teksty Natalii.

Jesienią 2010 roku pojawiła się w sklepach trzecia płyta zespołu zatytułowana „Sova” uznawana za najbardziej spójny i energetyczny album zespołu, za którą zespół otrzymał nagrodę Warto, przyznawaną co roku przez Gazetę Wyborczą.

W 2012 roku zespół świętował swoje 10-lecie. Z tej okazji fani mogli posłuchać i obejrzeć koncert zespołu na płycie DVD „Mikromusic w eterze.”

Na początku 2013 światło dzienne ujrzał piąty krążek zespołu „Piękny koniec” zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów.

Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.

O godz. 19:00 wystąpi Jobee.

JoBee to Polska artystka i prezenterka radiowa pochodząca z Lubartowa, od 10 lat mieszkająca w Brukseli, gdzie wraz ze swoim zespołem JoBee Project śpiewa jazz, soul, rock, pop i hip hop. Znana również jako prezenterka radiowa w stacji FM Brussel, gdzie od 5 lat prowadzi swój autorski program radiowy SupAfly, oraz założycielka znanego kolektywu kobiecego hip hop SupAfly Collective, z którym koncertuje po Europie od roku 2009.

Właśnie powróciła z trasy po Nowym Jorku, gdzie spędziła 2 miesiące grając z lokalnymi artystami.

Aktualnie pracuje nad kolejnym albumem “The Blossoming” wraz z polskim producentem Marcinem Borsem we Wrocławiu. Wydawnictwo zapowiada nowy singiel “Magic” wprodukowany w Polsce!