Już w najbliższy czwartek Kasia Dereń zaśpiewa w Studio4Piętro w ramach cyklu Love My Polish Artists. Kasia jest jedną z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek o niepowtarzalnej barwie głosu, co udowodniła w drugiej edycji “The Voice of Poland”. Kasia dotarła do półfinału programu. Obecnie piosenkarka koncertuje oraz kończy materiał na swój debiutancki album.

kasia deren

Podczas czwartkowego koncertu będziemy mogli usłyszeć nie tylko covery (m.in. piosenki, które Kasia śpiewała w programie TVP2), ale także autorskie kompozycje, które znajdą się na pierwszej płycie artystki.

Start koncertu o godz. 19.00
Miejsce: Studio 4 Piętro
, ul. Żelazna 54, Warszawa (wejście przez bramę)
Bilety: 15 zł do nabycia w klubie w dniu koncertu.
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/170107539838182/

Śpiewanie to wielka pasja i jednocześnie sposób na życie Kasi. Artystka kształciła swój wokal pod okiem Grażyny Alber- ukończyła jej czteroletnie studium w 2 lata. Jest laureatką festiwali m.in. w Opolu (Debiuty), festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Festiwali Fama. Wspierała swoim głosem wielu znanych artystów takich jak: Natalia Przybysz- Natu , Paulina Przybysz – Pinnawela, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Ania Szarmach czy Marcin Nowakowski. Od 4 lat jest chórzystką w zespole Natalii Kukulskiej. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.