Muzyczna Strefa Radia RAM to doskonała okazja do bliższego poznania Artystów, których twórczość znana jest Słuchaczom wrocławskiego Radia RAM. Jesienią zapraszamy na spotkanie z José Jamesem, którego karierę słuchacze radia RAM śledzą na antenie od samego początku. Aksamitny głos i niepowtarzalne umiejętności wokalne to znaki szczególny tego wyjątkowego artysty. Zapraszamy na koncert 22 października o godz. 20.00 do Klubu Eter.

jose james plakat wroclaw

Artysta debiutował albumem “The Dreamer” (2008) to zbiór ballad w jazzowych aranżacjach, zaśpiewanych niezwykle charakterystyczną, ciepłą barwą. Kolejna płyta “Blackmagic” (2010) to zwrot ku czarnym dźwiękom. W tym samym roku ukazał się krążek “For All We Know” ze standardami jazzowymi śpiewanymi jedynie przy akompaniamencie fortepianu, przy którym zasiadł Jef Neve.

“Na kolejny album przyszło czekać trzy lata, ale tegoroczny “No Beginning No End” zdecydowanie rekompensuje ten czas oczekiwania”- twierdzi Piotr Bartyśszef muzyczny Radia RAM. I zaznacza jednocześnie, że to najbardziej dopracowany i z pewnością najlepszy krążek w dyskografii artysty. José James zaprosił do współpracy wielu ciekawych muzyków takich jak Pino PalladinoRobert Glasper czy Hindi Zahra, która gościła na scenie Muzycznej Strefy Radia RAM w roku 2011. Po koncercie Jose James’a Radio RAM zaprasza na after party przy muzyce granej przez prezenterów Radia RAM, którzy tego wieczoru zamiast za mikrofonem staną za konsolą DJ’ską.

Partnerami Muzycznej Strefy Radia RAM są City Sounds oraz Lion Stage Management.

Bilety: 67 zł –  przedsprzedaż do 1.09.2013,  77 zł do dnia koncertu oraz 90 zł w dniu koncertu.

Bilety będą dostępne od poniedziałku, 15 lipca.