Konkurs rozstrzygnięty. Sprawdźcie swoje maile.

W ostatni czwartek czerwca w warszawskim Cudzie nad Wisłą wystąpi Natalala trio.

Wszyscy znamy największe przeboje Sistars, w których śpiewała Natalia. Wiemy, że wydała dwie solowe płyty “Maupka Comes Home” i “Gram Duszy” oraz stworzyła projekt z okazji 50-lecia lecia debiutu Janis Joplin, upamiętnijąc to płytą „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin” wydaną nakładem wydawnictwa Warner Music Poland w czerwcu 2013. Wraz ze swoimi zespołem Natu potrafi rozbawić funkowymi brzmieniami najbardziej sztywne towarzystwo. Ale co naprawdę sobie nuci, z jakimi melodiami w głowie chodzi sobie ulicami Warszawy Natalia Przybysz, można się tak naprawdę przekonać na koncertach jej autorskiego projektu, jakim jest NATALALA. Jakie są jej inspiracje i kto – jacy muzycy mieli największy wpływ na jej głos i repertuar? Czego słuchała, jako dziecko i czym pasjonuje się dziś?

natalia cud plakat

NATALALA to nazwa najbardziej osobistego i osobliwego projektu tej wokalistki. Prosta forma przepełniona ogromem treści i emocji możliwych do odczucia podczas tak bezpośredniego kontaktu z Przybysz.

Wieczór rozpocznie się koncertem młodego warszawskiego zespołu Winnie Cooper, dowodzonego przez charyzmatyczną Marię Magdalenę Kozłowską.

Więcej informacji o Winnie Cooper znajdziecie pod adresem:
https://www.facebook.com/winniecooper2012

Koncert organizowany we współpracy z ogólnopolską trasą kncertową Wino – granie.

skład: Natalia Przybysz – wokal, Jurek Zagórski – gitara, Marcin Ułanowski – perkusja

Wstęp: 15/20 pln