Już dzisiaj w Absurd228 kolejny koncert. Tym razem na scenie klubu wystąpi Ragaboy, będzie to live act. Start koncertu o godz. 19:00, wstęp: 30 zł.

ragaboy_plakat

Tomasz Osiecki jestem muzykiem grającym na SITARZE i DILRUBIE (klasyczne instrumenty indyjskie). Współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, min. Masala, Pogodno, T.Love, Behemoth, Renata Przemyk, Halina Młynkova, Michał Rudaś, Mela Koteluk. Na stałe związany jestem z zespołem RADIO SAMSARA oraz RARA AVIS, solo można usłyszeć mnie podczas moich RAGABOY LIVE ACT. Obecnie kończy swoją autorską płytę.

RAGABOY LIVE ACT jest to bardzo klimatyczny, relaksujący chilloutowy materiał w stylu składanek BUDHHA BAR. Grana na żywo muzyka (sitar i dilruba) przenika się z generowaną z komputera warstwą rytmiczną. Jest to idealna propozycja na wieczór lub miłe popołudnie. Słuchając takiej muzyki można jednocześnie odpocząć i spokojnie porozmawiać, ale nie pozostaje ona obojętna. Ciekawostką jest to, że grając na indyjskich instrumentach cytuję również polskie znane motywy filmowe. Sitar i dilruba oprócz pięknego magicznego brzmienia posiadają także bardzo bogate walory wizualne.