fot. prasowe

Natalia Grosiak ze względów osobistych opuściła szeregi Digit All Love. Nową wokalistką zespołu została znana między innymi z Trzy Dni Później oraz Ms. No OneJoanna Piwowar Antosiewicz. W chwili obecnej zespół pracuje nad trzecim już albumem, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Poniżej możecie przeczytać oficjalna notkę założyciela Digit All Love – Macieja Zakrzewskiego.


Zacznę od najważniejszego: Digit istnieje i ma się całkiem dobrze.
A ponieważ spekulacje i domysły to niezbyt konstruktywna sprawa pora na informację – Natalia Grosiak opuściła nasze zespołowe szeregi. Co ważne, decyzja Natki miała charakter wyłącznie osobisty i nie wynika z żadnych zawirowań personalnych ani artystycznych problemów wewnątrz Digit.
Chciałbym w tym momencie bardzo podziękować Natalii za wszystko co zrobiła dla Digit All Love oraz dla mnie osobiście będąc bardzo ważną osobą w moim muzycznym życiu.
Tymczasem nowym głosem Digit jest Asia Piwowar Antosiewicz, którą możecie znać z projektów takich jak Ms. No One czy Trzy Dni Później. Pracujemy razem już od ok. 2 miesięcy.
W tym momencie warto dodać, iż prace nad nową płytą dostały nowej energii, mamy już sporo materiału a sprawy postępują w dość dużym jak na nas tempie :) Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w czerwcu będziecie mogli posłuchać próbki tego co dla Was szykujemy. Inna radosna nowina to fakt, że po tylu latach los wreszcie pogna nas do Stolicy, gdzie zagramy 13 września – szczegóły na dniach.