inf. natemat/fot. prasowe

16 czerwca (niedziela), w ramach Wielkiego Rodzinnego Pikniku w Soho Factory w Warszawie, przy ul. Mińskiej 25, którego organizatorem jest „MaleMAN” odbędzie się koncert Pani Galewskiej. Koncert Aleksandry to nie jedyna atrakcja, odbędzie się również koncert Fismolla, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Jak mówią organizatorzy:

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, o których będziemy informować w ciągu najbliższych dni, aż do momentu rozpoczęcia imprezy.

Oprócz występów muzycznych na terenie Soho, w różnych strefach aktywności będzie można skorzystać między innymi z porad medycznych, kosmetycznych, masażu, a także pograć w mini golfa. Dla dzieci przygotowane będą stoiska do gier i zabaw, warsztaty muzyczne i plastyczne, szycie lalek i wiele innych.

Tak naprawdę trochę boimy się tej niedzieli, bo będzie, to pierwszy raz, kiedy naTemat.pl wyjdzie do „reala”. Między 11:00 a 20:00 będziecie mogli spotkać również redaktora naczelnego naTemat.pl Tomasza Machałę, reporterów i wydawców, bo właśnie tego dnia, to w Soho będziemy wydawać naszą stronę główną.