Do kolejnego koncertu Pani Galewskiej jest jeszcze chwila, mimo to już chcemy Wam o nim powiedzieć! Otóż Aleksandra 22 czerwca wystąpi w warszawskim klubie COCOdeORO. Start koncertu o godz. 21:00, wstęp: 15 zł w przedsprzedaży – bilety do nabycia w klubie, 20 zł – w dniu koncertu.

pani galewska cocodeoro

Aleksandra Galewska
Edukację muzyczną i tym samym niekończącą się przygodę z muzyką rozpoczęła mając 6 lat. Pierwszym instrumentem były skrzypce. Grała muzykę klasyczną w orkiestrze, również w kwartecie smyczkowym.

Po latach jednak urosła znacznie i skrzypce zamieniła na kontrabas. Wpłynał na zmianą instrumentu niewątpliwie fakt, iż przypadkowo poznała muzykę jazzową i wszechobecne w niej burczenie i dudnienie kontrabasu. W trakcie poznawania tajników tego gigantycznego instrumentu śpiewała w chórach, nauczyła się podstaw gry na gitarze i zachciała też okiełznać gitarę basową. Zafascynowana muzyką wschodu miala okazje grać muzykę arabską, ale również naszą polską muzykę góralską i folkową (na skrzypcach i kontrabasie). Po latach penetrowania tajników teorii muzyki przeniosła się do Gdnaska, gdzie dana jej została możliwość rozpoczęcia studiów na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej – wokalistyka jazzowa.

W okresie gdańskim basistka w Jan Konop Big Band. Obecnie pracuje jako pedagog specjalny z osobami upośledzonymi, pisze własną muzykę, studiuje na akademii muzycznej w katowicach wokalistykę jazzową na V roku,w charakterze osoby odpowiedzialnej za dźwięki, odglosy, tlo muzyczne przy pomocy fortepianu wspołpracuje z kolektywem kabaretów warszawskich – grupa improwizujaca „dźwięk dż”. Od roku mieszka w Warszawwie i tonie w radości , ze wszystko jej się tak pięknie składa w całość oraz że może rozwijać się w tej dziedzinie, ktora ją najbardziej interesuje.

Termin: 22 czerwca sobota
Start: 21:00
Bilety: 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu
Miejsce: CocoDeOro, ul. Potocka 14, Warszawa