Konkurs zakończony i rozwiązany. Sprawdźcie skrzynki mailowe!

Cud nad Wisłą zegnał lato A.D. 2012 koncertem FISZ EMADE TWORZYWO. To był niezapomniany wieczór. Pora na kolejny.

Dlatego nowy sezon koncertowy witamy także z FISZ-em EMADE, ale w towarzystwie EPROM-a. Po koncercie, w drugiej części wieczoru EPROM i EMADE zagrają dla Was DJ set.

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie bracia, a zawodowo duet producent vs. wokalisto-raper. Od 2001 roku wydali dziewięć płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej.

Mija właśnie 10 lat od czasu wydania płyty “Polepione dźwięki”, dlatego FISZ EMADE dumnie mianują się “mistrzami starej szkoły” i prezentują nowy materiał, stylistycznie nawiązujący do ich pierwszych inspiracji muzycznych, w tym do pionierskiego hiphopu. Ci, którym brakowało klasycznych rymów Fisza i mistrzowskiej produkcji Emade będą na pewno usatysfakcjonowani – przesterowany rap podbity mocnym rytmem nie brzmiał tak dobitnie od czasów “Check Your Head” Beastie Boys, do twórczości których fani znajdą nawiązania chociażby oglądając teledysk zapowiadający płytę. Fisz i Emade nie byliby oczywiście sobą gdyby nie pokazali także drugiej strony swoich muzycznych fascynacji. Bracia nadal uważnie poszukują nowych brzmień – na nowym albumie znalazło się też miejsce dla wycieczek w stronę elektroniki i Dubu. Premiera „Zwierza” obyła się odbyła się 25 listopada 2011 roku, i została okrzyknięta jednym z najlepszych wydawnictw w dorobku Tworzywa.

Fisz Emade chyba nigdy nie brzmieli tak mocno i energetycznie. “Zwierzę bez nogi” to album w dużym stopniu sentymentalny – to podróż do czasów kiedy hip hop święcił swoje triumfy na międzynarodowej arenie.

Cud nad Wisłą
Bulwar Flotylli Wiślanej
6 czerwca 2013 godz. 20
Bilety: 20 zł, dostępne na http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=11679
UWAGA! Ilość biletów ograniczona!