inf./fot. prasowe

Paweł Kaczmarczyk, po ostatnim albumie “Complexity In Simplicity”, przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty, której premiera planowana jest na 2014 rok. Tym razem, krakowskiemu pianiście towarzyszyć będzie dwójka znakomitych muzyków: Dawid Fortuna i Maciej Adamczak.

Wszystkich niecierpliwych zapraszamy na czerwcowe koncerty formacji Pawła Kaczmarczyka, które odbędą się w siedmiu polskich miastach. Czerwiec z Audiofeeling rozpocznie się w Łodzi, gdzie 12 czerwca zespół zagra w najlepszym w Polsce sklepie muzycznym “Ale Jazz”. 13 czerwca zapraszamy do Siedlec – tu jazzowych dźwięków Pawła Kaczmarczyka będzie można posłuchać w Mylna Music Pub.

14 i 15 czerwca krakowskie trio zawita również na Mazury, gdzie zagrają kolejno: w ełckim Papaja Jazz Club oraz giżyckim Caffe Creme, w których mieli już okazję gościć podczas koncertów z zespołem New Bone w lutym tego roku. Ostatni koncert trasy odbędzie się na polskim biegunie zimna, Suwałkach, które Audiofeeling bez wątpienia rozgrzeje do czerwoności 16 czerwca. Tego dnia, wszystkich wielbicieli szlachetnego brzmienia zapraszamy do, znanej uczestnikom Festiwalu Suwałki Blues, restauracji Rozmarino. Pod koniec miesiąca, formacja Pawła Kaczmarczyka wystąpi w Warszawie, lecz, ze względu na zamknięty charakter imprezy, koncert ten będzie dostępny jedynie dla wybranych, co jednak nie przekreśla szans na udział każdego fana jazzu w koncercie Audiofeeling w ostatnich dniach czerwca. Już 27 czerwca, wciąż nienasycone muzycznych wrażeń trio, pojawi się w gomunickim Klubie Bogart w ramach czwartków jazzowych.

Czerwiec będzie miesiącem Audiofeeling Trio!

Koncerty:
12.06 – Łódź – Ale Jazz – sklep muzyczny
13.06 – Siedlce – Mylna Music Pub
14.06 – Ełk – Papaja Jazz Club
15.06 – Giżycko – Caffe Creme
16.06 – Suwałki – Restauracja Rozmarino
26.06 – Warszawa – impreza zamknięta
27.06 – Gomunice – Klub Bogart