dj czarny tas-2-singiel-cover

Po klasycznym hip-hopowym singlu z gościnnym udziałem Ozay Moore’a, czas na przedstawienie kolejnego numeru zapowiadającego drugi album duetu DJ Czarny&Tas. „Dreaming At The Surface” to kwintesencja soulowych inspiracji, których na krążku na pewno nie zabraknie. Tym razem artystów wspiera AB, wokalista kojarzony głównie ze współpracy z Black Milkiem i koncertowania chociażby z grupą Slum Village. Obok wysublimowanego wokalu, soulfulowe brzmienie urozmaica partia klawiszy i fletu, za którą odpowiada Marek Pędziwiatr (Night Marks Electric Trio).

Wokal: Aaron „Ab” Abernathy
Produkcja: Tas
Pianino i flet: Marek Pędziwiatr
Gramofony: DJ Czarny
Mix: Puzzel
Mastering: Mikołaj „Noon” Bugajak (Audio-Games.pl)
Art Work: rso196

DJ Czarny – turntablista, dj, producent. Wicemistrz Świata Dj’ów IDA 2011, Mistrz Polski Dj’ów IDA 2011 w kategorii Show. Wywodzi się z muzykalnej rodziny, na co dzień studiuje Reżyserię Dźwięku. W maju 2011 w ramach duetu Dj Czarny/Tas wydał debiutancką płytę zatytułowaną „Passion, music, hip-hop”.

Tas – od kilku lat związany zawodowo z muzyką, producent, aktywista muzyczny, organizator koncertów, kolekcjoner płyt winylowych. Twórca marki proporcja.com, organizator cyklicznych imprez Fat Beats oraz Beat Battle, goszczących muzyków z kraju i zagranicy. Wicemistrz Świata Dj’ów IDA 2011, Mistrz Polski Dj’ów IDA 2011 w kategorii show. Twórca muzyki na wydany w 2011 roku wraz z Dj’em Czarnym album „Passion, music, hip-hop”. Promując go zagrali wspólnie live act’y oraz sety dj’skie w całym kraju.