Serdecznie zapraszamy na najbliższe koncerty Moniki Borzym, które odbędą się w Łodzi, Koninie oraz w Poznaniu!

24 maja, Łódź, Klub Scenografia, ul. Zachodnia 81/83 (dawny budynek kina Cytryna)
Godzina 19.00, Bilety 30 zł.
https://www.facebook.com/home.php#!/events/454888237923814/

25 maja, Jazz Festival Jazzonalia, Konin, CKiS-DK Oskard, Al. 1-go Maja 7a
Godzina 20.00

26 maja, Poznań, Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8
Godz. 20.00, bilety 30 zł w przedsprzedaży, 40 w dniu koncertu.
https://www.facebook.com/EstradaPoznanska#!/events/188626261290838/

Monika Borzym jest jedną z tych niewielu artystek, która koncentruje na sobie uwagę wszystkich od pierwszych dźwięków swojego występu i trzyma w emocjach, dopóki nie zejdzie ze sceny. To objawienie wokalistyki nie tylko na skalę kraju, ale także świata. Szczęściarze mogli zobaczyć Monikę w Sali Kongresowej podczas Jazz Jamboree 2009. Miała wówczas 19 lat i była jedyną z zaproszonych przez Michała Urbaniaka kobiet, jedynym gościem z Polski.

Monika Borzym posiada niezwykłe zdolności do zdobywania serc. Jej debiutancki album „Girl talk” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w kręgach wielbicieli Jazzu. Znalazł odbiorców także wśród słuchaczy muzyki popularnej. Album w krótkim czasie zdobył status Platynowej Płyty.

Michał Urbaniak powiedział: „Wiele fantastycznych osób „znalazłem” w gąszczu muzyków na świecie. Za każdym razem zapalała mi się lampka przy tym muzyku, który potem robił karierę, i to wielką, światową! Krótki występ Moniki na moim koncercie na Jazz Jamboree potwierdził wszystko. Nie mam żadnych wątpliwości co do młodej Moniki Borzym!
Wystarczyło parę nut, żeby mieć ten sam feeling. No i zapaliła mi się lampka. „This is real Stuff!! To jest talent na życie!

Niezwykle ciepło o talencie Moniki Borzym wypowiada się legenda Programu Trzeciego PR – Marek Niedźwiecki. „Przyznam się, że kiedy po raz pierwszy usłyszałem tę płytę, pomyślałem, że to jest niemożliwe, że to jest taka młoda dziewczyna (…). (Utwór) „Appletree” – wydawało się, że nikt nie może tej piosenki zaśpiewać tak, jak Erykah Badu – a ja myślę, że Monika zrobiła to… jeszcze delikatniej. (…) To jest niesamowite, ma taką łatwość śpiewania… No po prostu się zachwyciłem!”