Waldowskiinf./fot. prasowe

Już dzisiaj kolejny znakomity koncert w SomePlace Else. Tym razem na klubowej scenie zaprezentuje się jazzowy duet: Cichocki & Waldowski. Start o godz. 19:00, wstęp wolny!

Marcin Cichocki – pianista, hammondzista, klawiszowiec. Reprezentant młodego pokolenia muzyków, ur.30.10.1990. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Fryderyka Chopina w Olsztynie w klasie fortepianu klasycznego oraz Państwowego Studium Jazzowego im.Henryka Majewskiego w Warszawie (ZSM Bednarska)w klasie fortepianu jazzowego p.Michała Tokaja. Obecnie student Akademii muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki estradowej w klasie.fortepianu p.Krzysztofa Herdzina (AMUZ Bydgoszcz). Zdobywca nagród na festiwalach i konkursach z wieloma zespołami ,od niedawna działa również solowo , czego owocemi było m.in. zdobycie I miejsca jako hammondzista w VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistów Muzyki Rozrywkowej i Artystów Hammondzistów w Warszawie w 2011r. Pracuje jako muzyk sesyjny, pomimo młodego wieku brał udział w wielu nagraniach płyt, z których dwie osiągnęły status Złotej Płyty w 2011 i 2012r.( „Folkorabel” oraz „Folkhorod” grupy Enej). Współpracuje i współpracował z muzykami w Polsce jak i za granicą – wśród nich są m.in. Jeff Hooper, Ralph Allign, Michael „Patches” Stewart , Marysia Sadowska , Natalia NATU Przybysz , chór gospel Sound and Grace, Ania Teliczan, Justyna Majkowska, Olga Matuszewska , Wojciech Majewski, Marcin Urban, Marcin Pendowski i wielu innych. Współpracuje z Teatrem Syrena.

Tomasz „Harry” Waldowski – perkusista, kompozytor, aranżer. Urodzony w Lublinie 9.09.1986r edukację muzyczną rozpoczął w Chełmie w PSM w klasie perkusji pod kierownictwem Piotra Wróblewskiego. Następnie edukował się w Zespole Szkół Muzycznych przy ulicy Bednarskiej w Warszawie pod czujnym okiem Kazimierza Jonkisza. Członek wielu zespołów z którymi odniósł takie sukcesy, jak: Laureat międzynarodowego konkursu muzyki żydowskiej w Amsterdamie (IJMF), w roku 2010 z zespołem Klezmafour; II nagroda na konkursie Nowa Tradycja organizowanym przez Polskie Radio w roku 2010 z zespołem „Chłopcy Kontra Basia”, Uczestnik finału III Must Be The Music zarówno z zespołem Klezmafour jak i z Chłopcy Kontra Basia. Pracuje jako muzyk sesyjny artystami takimi jak: Ania Dąbrowska, Ania Rusowicz, Natasza Urbańska, Jan Smoczyński, Grażyna Augścik, Andrzej Karp i in.