Macklemore and Ryan Lewisinf./fot. prasowe

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na pierwszy i jedyny koncert duetu Macklemore & Ryan Lewis w Polsce! Muzycy wystąpią 23 września w warszawskim klubie Palladium.

Mnóstwo humoru, świetne beaty i kapitalne rymowanie to znaki charakterystyczne debiutanckiej płyty „The Heist” tego pochodzącego z Seattle raperskiego duetu. Obaj panowie zdążyli już sporo namieszać na hiphopowej scenie Stanów Zjednoczonych, jednak dopiero w duecie podbili listy przebojów i główne sceny festiwali na całym świecie (m.in. Loolapalooza i SXSW). Ich debiutancki „The Heist” to 15 znakomitych piosenek, w których poza głównymi bohaterami pojawiają się liczni goście. Między innymi Wanz, którego usłyszeć można w megahicie „Thrift Shop”. W USA płyta zrobiła furorę. Dotarła do drugiego miejsca na „Billboardzie” i w ciągu kilku miesięcy sprzedała się w blisko 250 tysiącach egzemplarzy! Single z debiutanckiego albumu muzyków podbiły też radiostacje i parkiety całej Europy, w związku z czym Macklemore i Ryan Lewis zdecydowali się na uwzględnienie naszego kontynentu w jesiennej części swojej trasy koncertowej.

Bilety na jedyny koncert tego duetu pojawią się w sprzedaży już w najbliższy piątek.

Data: 2013-09-23 (poniedziałek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Cena biletów: informacja wkrótce!
Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.ebilet.plwww.eventim.pl,www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/643680498991023