michael buble to be loved coverinf/fot. prasowe

Warner Music Poland zaprasza Was do posłuchania nowej płyty Michaela Buble. Krążek “To Be Loved” ukaże się 15 kwietnia. Odsłuchać go można na stronie Onet.pl (aby odsłuchać kliknij w zdjęcie poniżej).

michael buble odsluch

Album można już zamówić na Merlin.pl i w iTunes.

“Wydaje mi się, że to najlepszy album ze wszystkich, jakie nagrałem… Wiem, każdy artysta mówi coś takiego, gdy ma się ukazać jego nowa płyta, ale ja naprawdę tak myślę. Przysięgam. Zapytajcie moją mamę, to wam potwierdzi. Ale nie polegajcie na moich słowach albo potwierdzeniu mojej mamy. Posłuchajcie płyty, a przekonacie się, że mówię prawdę. Chcę zabrać was w cudowną podróż, której motywem przewodnim jest miłość – różne jej oblicza. Na płycie jest dużo swingowania. Jest mocna, uduchowiona i pełna szczęścia, czasami troszeczkę trąci smutkiem. Nie brak jej romantyzmu. To smakowite piosenki pełne serca” – mówi Buble.

Szósta płyta wielokrotnego laureata Grammy nosi tytuł “To Be Loved”, a jej premiera została wyznaczona na 15 kwietnia 2013. Pierwszy zwiastun wydawnictwa pojawił się znacznie wcześniej. Singlowa piosenka “It’s A Beautiful Day”, współkomponowana przez Michaela, miała swoją premierę 25 lutego. Nad utworami na krążek artysta pracował w rodzinnej Kanadzie oraz w Los Angeles. Michael Bublé przyzwyczaił fanów do tego, że współpracuje z topowymi światowymi producentami i nie inaczej było tym razem. W studiu po raz kolejny pracował z wokalistą legendarny Bob Rock, który znacząco przyczynił się do wielkich komercyjnych sukcesów Metalliki, Aerosmith, Simple Plan, czy Bryana Adamsa. A propos tego ostatniego, na “To Be Loved” pojawia się on gościnnie jako wokalista i współkompozytor (wraz z Michaelem) piosenki “After All”.

“Praca z Bobem nad tymi piosenkami była dla mnie ekscytującym doświadczeniem. Tworzymy świetny zespół. Kocham piosenki, które wybraliśmy” – zapewnia Michael Bublé.

Na następcę multiplatynowego krążka “Christmas” (ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy) Michael Bublé zarejestrował zarówno przeróbki, jak i cztery autorskie piosenki, które współkomponował. Wśród interpretacji znalazły się ukochane przez Kanadyjczyka utwory, jak choćby “To Love Somebody” Bee Gees, “Nevertheless (I’m In Love With You)” Deana Martina, “Who’s Loving You” wylansowany przez Jackson 5, czy numer Jackiego Wilsona “To Be Loved”, który posłużył za tytuł wydawnictwa.

Bryan Adams nie jest jedynym gościem na płycie. Kolejnym jest kobieta. Piękna i bardzo popularna. To znana choćby zkomedii “Legalna blondynka” znakomita aktorka Reese Witherspoon, która towarzyszy Michaelowi w przeróbce niezapomnianego hitu “Something Stupid”, wykonywanego przez idola Kanadyjczyka, Franka Sinatrę, z córką Nancy.

Jak nietrudno zauważyć, dużo jest na płycie miłości. “Mój album jest o miłości, szczęściu, zabawie i smakowitych rzeczach” – wyjaśnia Michael Bublé. Nie ma wątpliwości, że piosenki z szóstego krążka pokochają fani Kanadyjczyka na całym świecie. Bo mało kto tak pięknie jak on potrafi śpiewać o miłości. Której przecież nigdy w życiu za wiele.