maciek zuk Have You Ever cover

Maciek Żuk będzie grał!

Grał premierowo materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Have You Ever”! To wszystko już jutro (22 marca) w klubie Loft Cafe przy Łaciarskiej we Wrocławiu! Start o 21.00, a wejście za darmo :)

Płyta Maćka Żuka „Have You Ever” to zbiór 14-stu utworów dotyczących szeroko pojętych rozmów o życiu z przyjacielem, przeprowadzanych pod wpływem najtańszych alkoholów dostępnych na rynku. Rozmowa tego typu musi mieć miejsce w okolicach godziny 2.00 nad ranem pod jakimś mostem lub w innym miejscu odosobnienia. Warunki te są niezwykle istotne, albowiem zapewniają one szczerość na poziomie niemożliwym do osiągnięcia dla osobnika płci męskiej w każdej innej sytuacji. Takim właśnie dialogiem jest wspomniany zbiór akustycznych kompozycji Maćka. Jeśli chcesz poznać tę historię, jeśli nurtują cię podobne problemy i chcesz posłuchać w jaki sposób drążą one kogoś innego – kupuj w ciemno.

Tracklista:
01. Drawing Lots
02. First Time Around
03. Elevator
04. Through The Fire And The Flames
05. Optimistic Avenue
06. Merry
07. The Capital
08. Every Second
09. Have You Ever
10. December
11. No Man’s Land
12. Where Are You Colours
13. Never Will Be
+ bonus: Thanks For Coming

Utwory z albumu zostaną zaprezentowane przez Maćka Żuka w Loft Cafe przy ulicy Łaciarskiej 28 we Wrocławiu!

Kiedy: 22 marca
Start: 21:00
Wstęp: darmowy
wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/433831626703600/

Więcej informacji na temat Maćka Żuka znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/maciekzukmusic oraz na profilu Sofresh Label https://www.facebook.com/sofreshlabel.