the & czastki koncert

Już dzisiaj w warszawskim klubie Cząstki Elementarne zagra bardzo dobrze Wam znana grupa The &. Start koncertu przewidziany jest na godzinę 22:00. Bilety w naszym konkursie wygrały: Kaja Siudowska oraz Julia Hałaczkiewicz. Gratulujemy!

THE &, to projekt muzyczny i wizualny, który zarówno pod względem nazwy, jak i idei polega na łączeniu, zastawianiu i kombinacji. Począwszy od twórców, przez gatunki muzyczne, na publiczności skończywszy.

Producent Michał Kush i wokalista Radek Rejsel po raz pierwszy zaprezentują materiał na żywo łącząc siły ze zdolnymi muzykami Kacprem Zasadą na basie i Arkiem Koperą na syntach. Całości dopełni scenografia zaprojektowana przez Radka oraz wizualizacje Pawła Wolańskiego.

The &, przekuwają skomplikowane i wielopoziomowe koncepcje w namacalny twór. Świeże i pieczołowicie dopracowane przez Kusha electro-soulowe dźwięki dopełnia liryczna narracja prowadzona przez wyjątkowy wokal RaRe, który jest też autorem tekstów do większości utworów.

Ciekawość tego co tworzyli muzycy przed nimi, sprawia, że chłopaki z THE & czerpią pełnymi garściami z ogromnego bogactwa lat 80. i 90. Nieustanne poszerzanie muzycznej świadomości pozwala im na kreatywne wybieganie w przyszłość. Pojedyncze elementy – z pozoru nieprzystające – łączą się i przenikają. Powstaje nowe, choć znajome. Z kolei starannie budowany wizerunek i współpraca z innymi utalentowanymi twórcami kreuje dla muzyki THE & oprawę, która prowadzi widza i słuchacza w nieodkryte i zaskakujące zakątki wyobraźni.