Bardzo Bardzojpeginf.nadesłane/fot. Ola Wyłupek

Bardzo Bardzo to wyjątkowy skład muzyków z Polski i Stanów Zjednoczonych. Absolwent Berklee, ponadprzeciętnie utalentowana wokalistka – laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, wszechstronny basista i perkusista z Virginia Beach połączyli swe pomysły w stolicy Polski tworząc wyjątkową fuzję psychodelicznego rocka, jazzu, funky i soul. Zespół BARDZO BARDZO debiutuje zaskakująco świeżym i dojrzałym materiałem o tym samym tytule. Na EP zatytułowaną “Bardzo Bardzo” trafiło 7 kompozycji nagranych pod koniec ubiegłego roku w Warszawie w Pueblo People Studios.

Tracklista:

1. Deep Down
2. On The Horizon
3. Take Off Your Mask
4. Lighteater
5. The Cry
6. Better World
7. Palestinian Girl

W skład zespołu wchodzą:
Asia Czarkowska – wokal. Absolwentka wydziału piosenki Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki, m. in. festiwalu Niemen Non Stop i Soundtrack.
Glenn Guay – gitara. Absolwent Berklee College of Music w Bostonie w stanie Massachusetts. Kompozytor, aranżer i współautor autor tekstów Bardzo Bardzo.
Andrzej Solarski – gitara basowa, kompozytor i wszechstronny basista współpracujący z Justyną Steczkowską, Urszulą, i Loką.
Steve Grubbs – perkusja, jego zespół Angel All Fire był ostoją lokalnej sceny muzycznej w Virginia Beach, VA. Współautor tekstów Bardzo Bardzo.

Produkcją zajął się Paweł Bzim Zarecki, miksami i masteringiem Robert Szydło. Przykuwającą uwagę okładkę zaprojektowała Ola Wyłupek, więcej informacji o zespole możecie znaleźć na profilu zespołu na facebooku tutaj. Jesteście ciekawi jak brzmi zespół Bardzo Bardzo!, poniżej możecie odsłuchać płyty. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu tam samo jak singiel promujący wydawnictwo “Deep Down”