Serafinska_afisz.

Zapraszamy Was serdecznie na koncert Anny Serafińskiej i Rafała Stępnia w Kalinowym Sercu! Już jutro! (17. lutego), o godz. 18:00.

„DLA KOTÓW, KOTKÓW I KOTECZKÓW”
W dniu obchodów Światowego Dnia Kota ciepły klimat, trochę kociej ekwilibrystyki w dźwiękach, ciut kociej nonszalancji oraz mnóstwo dobrej energii popłynie ze sceny od artystów, którzy od lat tworzą w większych i mniejszych składach nierozerwalny team.

Anna Serafińska to jedna z niewielu polskich wokalistek, która w niezwykły, wręcz niespotykany sposób eksperymentuje z głosem i szuka nowych, unikalnych form ekspresji. Zajmuje się wszystkimi odcieniami wokalistyki jazzowej, od standardów w ich klasycznym brzmieniu po nowoczesne formy z jej pokrewnymi (funk, soul). Z powodzeniem nagrywa płyty z piosenkami jak i wokalizy. Jej naturalność w przekazie muzyki inicjuje nić porozumienia z publicznością już od pierwszych dźwięków. Pozwala przenieść się słuchaczom w świat improwizacji.

Serafińska jest wyjątkowo ceniona zarówno przez kolegów z branży jak i przez publiczność. Jako pierwsza w Polsce obroniła tytuł doktora w dziedzinie śpiewu rozrywkowego. Jako jedyna Polka jest laureatką I nagrody na prestiżowym festiwalu w Montreux.

Zapraszamy na wieczór z liryką polskiej piosenki okraszony klasyką światowego jazzu.

Kalinowe Serce, ul. Krasińskiego 25 (wejście od ulicy Kochowskiego); tel. 509336106
bilety do nabycia na miejscu w cenie 40 (przy stoliku) i 30 zł (bez stolika).
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/153163864838257/