música/TUMBALONG Bon Chat, Bon Rat (AUS), Electric Wire Hustle (NZ), Ghostpoet (UK), LUNICE (CAN), Mitzi (AUS), SBTRKT (UK), Simon Caldwell (AUS), Tiger & Woods (ITA)

Informowaliśmy już Was, że 22. i 23. lutego w Soho Factory odbędzie się Warsaw Winter Music Festival. W ciągu dwóch dni festiwalu wystąpi ponad dwudziestu wykonawców. Usłyszymy wiele gatunków muzycznych – od chilloutu przez disco na white house skończywszy. Przed nami dwa niezapomniane dni z dobrą muzyką i nie tylko!

Na scenie prócz artystów wymienionych tutaj, pojawi się SBTRKT z setem Djskim. Artysta wystąpi 22. lutego!

“Większość moich pomysłów powstaje w nocy” tłumaczy SBTRKT. “Późno w nocy gdy wszystko cichnie -to jest atmosfera w której urodziła się większość nagrań, dla mnie to jest wytłumaczenie tego dźwięku”

Pisanie, nagrywanie i wydawanie muzyki nie jest dla SBTRKT niczym nowym. Do dziś wydał mnóstwo utworów dla Brainmath, Numbers, Ramp, Monkeytown, teraz wydaje dla labelu Young Turks. Dodatkowo pracował nad interpretacjami utworów zespołów Radiohead i Goldie, remiksuje Modeselektora.

Pseudonim Aarona Jerome, muzyka i producenta z Londynu. Znakiem rozpoznawczym SBTRKT są różnokolorowe maski plemienne, za którymi ukrywa się podczas swoich występów.

SBTRKT rozpoczął swoją przygodę jako DJ w londyńskim klubie “Plastic People”. Jerome zdobył popularność dzięki remiksom piosenek takich artystów jak: Radiohead, Mark Ronson. W 2011 roku, SBTRKT wydał swoją pierwszą płytę SBTRKT, która przyniosła mu sporą popularność na scenie dubstepowej.

Nazwa “SBTRKT” odnosi się również do duetu, który tworzy właśnie Aaron Jerome oraz Sampha. Podczas ich występów na żywo Jerome gra na perkusji i obsługuje elektronikę, a towarzyszący mu Sampha – śpiewa i gra na instrumentach klawiszowych. Brytyjska wokalistka Jessie Ware wystepuje gościnnie w ramach koncertów grupy, jak i uczestniczy w jej nagraniach.

Bilety do nabycia: ebilet.pl, ticketpro.pl, interticket.pl
bilet jednodniowy: 80 zł – do 1.02.2012
100 zł – od 2.02 do 21.02.2013
120 zł w dniu wydarzenia
bilet dwudniowy: 120 zł
200 zł w dniu wydarzenia