Fani Eve nie zdążyli się nacieszyć jej powrotem na rynek muzyczny, a ta już szykuje dla nich kolejną niespodziankę. Tym razem raperka zapowiedziała, że już niebawem ukaże się remix do jej najnowszego singla „She Bad Bad” pochodzącego z albumu „Lip Lock”, który ma się ukazać na wiosnę. Teledysk do „She Bad Bad” bije rekordy popularności na kanale Youtube.

Od premiery na początku tego miesiąca najnowsze video artystki zarejestrowało już ponad milion odsłon. Czy remix kawałka zaskarbi sobie sympatię słuchaczy? Zobaczymy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że tak. Gwarantami sukcesu mają być zaproszeni do współpracy nad remixem Pusha T i Juicy J. Poza tym, trzeba podkreślić, że kto jak kto, ale Eve umie skutecznie dawkować napięcie! Tuż przed premierą krążka „Lip Lock”, Eve dozuje nam nieco muzycznych doznań, wypuszczając do sieci co jakiś czas w ramach cyklu EVEstylin Tuesdays własne wersje hitów innych topowych artystów.  Jednym słowem Eve-olucję uważamy z rozpoczętą!

Z kolei na 22 stycznia przewidziana jest premiera kawałka „Make It Out This Town”, który stanowić będzie swoistego rodzaju hymn towarzyszący wydarzeniu „Hip-Hop Homecoming” w ramach waszyngtońskiej konferencji organizowanej przez stowarzyszenie Big Brothers Big Sisters zajmującej się promocją talentów i rozwijania potencjału drzemiącego wśród członków małych społeczności amerykańskich. Eve silnie wspiera działania tejże organizacji, hojnie ją dotując, ale przede wszystkim czynnie wspierając jej działania jako wolontariuszka. Jednym słowem-Eve niejedno ma imię. Ta pełna energii raperka z Filadelfii i istne zwierzę sceniczne to także, a może przede wszystkim- kobieta o wielkim sercu.