eskaubei pietz co by sie nie dzialo

Eskaubei i Pietz udostępniają do odsłuchu swoją nową ep-kę „Co by się nie działo” (gość. Peerzet, Te-Tris, Kaiteu). Materiał, który ukazał się na winylu nakładem Forest Records i BonTon Group i można odsłuchać pod
target=”_blank”>tym
linkiem.

Płyta cały czas jest dostępna w sprzedaży (zestaw winyl + cd) na stronie selectshop.pl oraz w rzeszowskich sklepach Selectshop (Millenium Hall, al. Kopisto) i Dibo Skateshop (ul. Kopernika). W piątek 18-tego stycznia o godz 19-tej w Seletshopie odbędzie się spotkanie z autorami gdzie każdy posiadacz płyty, będzie mógł zgarnąć atrakcyjne gratisy i pogaworzyć z chłopakami. Zapraszamy serdecznie.

18 stycznia 2013 – 19:00
Selectshop – Millenium Hall (II p.) – Rzeszów – al. Kopisto.
Spotkanie z duetem Eskaubei, Pietz, promujące ep-kę „Co by się nie działo”

———————————–

Epka „Co by się nie działo” duetu raper/producent: Eskaubei, Pietz, to efekt wieloletniej znajomości której początki można datować na końcówkę XX wieku. Jedni z najdłużej działających na rzeszowskiej scenie hip-hopowej gracze znów połączyli siły przy okazji organizowania akcji „Jammin’ 4 Pietz” i kontynuowali współpracę, z której zrodził się pomysł na pierwszy hip-hopowy winyl rodem z Rzeszowa. Epka, którą wyprodukował Pietz z częściową pomocą WDK, innej „legendy” podkarpackiego beatmaking-u, zawiera 7 premierowych utworów + instrumental. Eskaubei zaprosił na płytę uznane raperskie marki: Te-Trisa, Peerzeta i Kaiteu, co zaowocowało wybuchową mieszanką. Płytę promują single: „Regular Funk”, „Sunday” z Kaiteu i „Brat” z gościnnym udziałem Te-Trisa.

Tracklista:
1. Co by się nie działo ft. Peerzet
2. Ej Pietz
3. Regular Funk
4.Nie Ty, nie my
5. Brat ft. Te-Tris
6. Sunday ft. Kaiteu
7. Rap Syzyf
8. Sunday (instrumental)

Rap: Eskaubei (1,2,3,4,5,6,7), Peerzet (1), Te-Tris (5), Kaiteu (6)
Muzyka: Pietz (2,6,7,8), Pietz&WDK (1,4,5)
Gitara: Kamil Słabosz (The Balangers) (4)
Cuts: Piękny G (3)
Wydawca: Forest Studio, Bonton Group
Mix i mastering Waldemar „WDK” Dańczak dla Holosonix Music.
Nagrania zrealizowano w Forest Studio
Projekt graficzny: Marcin Paul G-Art Studio (g-art.pl)
Zdjęcie na okładce: Maciej Rałowski