Burn in Snow

W weekend 8-9 lutego w Szczyrku odbędzie Burn in Snow, czyli jedyny polski festiwal łączący sporty zimowe i muzykę. Po zeszłorocznym sukcesie inauguracyjnej edycji, Burn In Snow powraca do Beskidu Śląskiego większy, silniejszy i w odświeżonej formule. Gwiazdami tegorocznej imprezy będą legendarny zespół De La Soul, Hudson Mohawke i Little Boots.

Burn In Snow to wyjątkowy w skali kraju festiwal muzyczny. Dwie sceny, położone u stóp Skrzycznego w Szczyrku, w sercu polskich gór, będą miejscem najbardziej spektakularnych koncertów tej zimy.

Wielkie emocje na pewno wzbudzi występ De La Soul – legendarnej nowojorskiej grupy, tworzącej najlepszy hip hop od 1987 roku. Z 10 płytami i nagrodą Grammy na koncie De La Soul zagwarantuje muzyczne emocje na najwyższym poziomie.

Do czerwoności rozgrzeje nas na pewno również Hudson Mohawke – jeden z najbardziej rozchwytywanych obecnie producentów elektronicznych, połowa duetu TNGHT, ostatnio współpracujący m.in. z Kanye Westem.

W Szczyrku wystąpi również Little Boots – brytyjska wokalistka electropopowa, w specjalnym DJ secie, polsko – brytyjski zespół The KDMS, a wspomagać ich będzie śmietanka polskich DJów i producentów – z m.in. Catz ‘N Dogz, Supra1, Danielem Drumzem i Mentem XXL na czele.

Burn In Snow to jednak nie tylko festiwal muzyczny ale i impreza sportowa na najwyższym poziomie. Pomimo, że do imprezy zostało jeszcze około 4 tygodni to już dziś wiadomo, że zapisze się ona na kartach polskiego snowboardu. O nieprzeciętnej randze zawodów świadczy wpisanie Burn In Snow, jako pierwszych polskich zawodów w historii, w kalendarz prestiżowego cyklu World Snowboard Tour o statusie 4 gwiazdek, z pulą nagród o wartości 60 000 PLN!

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia – www.burninsnow.pl.

inf./fot. prasowe