13. grudnia we Wrocławiu będzie się działo. To właśnie w ten dzień wystąpi Salah Sue w Eterze i Digit All Love w Firleju. Jeśli nie udało Wam się wygrać biletów na Salah w naszym konkursie lub wolicie inne dźwięki niż te prezentowane przez Belgijkę, mogę Wam z ręką na sercu polecić ten drugi koncert. A będzie to ostatni koncert tej formacji przed wejściem do studia i nagrywaniem trzeciej już płyty w ich dorobku, więc tym bardziej warto.

Zespół Digit All Love powstał w 2005 roku z inicjatywy Maćka Zakrzewskiego (Miloopa – przyp. red.). W 2007 ukazała się ich debiutancka, bardzo dobrze przyjęta płyta “digitalllove”. To ośmioosobowy projekt łączący w sobie elektronikę, żywą sekcję rytmiczną wzbogaconą loopami i analogowo modulowanym basem z triem smyczkowym i delikatnym, eterycznym głosem Natalii Grosiak (Mikromusic – przyp. red.)

W 2010 roku zespół wydał swoją drugą, niezwykle różnorodną i pełną kontrastów płytę zatytułowaną “V [fau]”. Surowa elektronika miesza się tu ze szlachetnym akustycznym brzmieniem. Charakteru płycie dodaje wykorzystanie fragmentów twórczości  największych polskich poetów między innymi Adama Asnyka czy Haliny Poświatowskiej.

Kolejnych dat koncertów klubowych należy się spodziewać dopiero w okolicach jesieni 2013 roku. Ceny biletów: 20 zł (przedsprzedaż) oraz 30 zł (w dniu koncertu). Na zachętę jeden z ostatnich klipów zespołu z wierszem Stanisława Wyspiańskiego.