Beyonce przejmie kontrolę nad Waszymi odbiornikam telewizyjnymi już w lutym! Jak się okazuje, gwiazda nie tylko wystąpi na otwarciu Super Bowl w Nowym Orleanie, ale również pojawi się w dokumencie wyprodukowanym przez stację HBO.

Wykonawczyni hitu ostatnich miesięcy „Single Ladies” zaprezentuje się w dokumencie HBO dokładnie 16. lutego 2013 roku. Beyonce sama objęła produkcję nad filmem i bezprecedensowo zapewni nam rozrywkę najwyższych lotów przez szklany ekran telewizora, a także darmowy wstęp na jej występy, które słyną z dużej dawki energii.

Jak stwierdziła Beyonce w jednym z wywiadów: „Stacja HBO ma tendencję do przesuwania granic zachowując przy tym klasę i autentyczność”. „Większość moich ulubionych show zostało wyprodukowane przez  HBO, dlatego też jestem podekscytowana faktem, że będę częścią stacji. Film jest dla mnie bardzo osobisty, dlatego też ważne jest, że będę się czuć niemal jak w domu” – mówi.

Michael Lombardo, prezes Rady Programowej HBO dodaje: „Każdy zna muzykę Beyonce, ale niewiele osób wie, jaka Beyonce jest naprawdę. Za elektryzującymi wprost występami Beyonce na scenie stoi pełna klasy, elegancji i żywiołowości niezapomniana kobieta”.

Dokument rozpocznie się ujęciami z wczesnego dzieciństwa Beyonce w Houston obfitymi w migawki z domowej videobiblioteki oraz ukaże ją już jako młodą matkę i bizneswoman zawiadującą firmą – Parkwood Entertainment. Widzowie zobaczą z jakimi trudami natury fizycznej, ale i emocjonalnej styka się artystka, starająca się zachować równowagę pomiędzy rolami, w jakich występuje będąc artystką często nagrywającą w studiu i dającą niezliczoną ilość koncertów oraz żoną i matką małej Blue Ivy Carter.