Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że od dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż biletów na jedyny polski koncert Lany Del Rey! Artystka wystąpi na warszawskim Torwarze 2 czerwca 2013 roku.

Ceny biletów prezentują się następująco:
120 zł – płyta
140 zł – miejsca siedzące
180 zł – loża honorowa oraz sektor S i H

http://www.torwar.cos.pl/torwar/hala-torwar

Lana Del Rey przebojem wdarła się do światowej czołówki muzyki pop dzięki singlowi „Video Games”. Po umieszczeniu video do tego kawałka w sieci, w błyskawicznym tempie zyskała sobie miliony sympatyków na całym świecie (dotychczas teledysk obejrzało ponad 29 milionów osób!). Album „Born To Die”, z którego pochodzi piosenka przyniósł jej światową sławę. To właśnie na tej płycie znajdują się przebojowe „Blue Jeans”, „National Anthem”, „Summertime Sadness” czy tytułowe „Born To Die”. Liczne odwołania do stylistyki lat 50. i 60., zarówno w teledyskach ,jak i stylizacjach Del Rey uczyniły z niej nie tylko rozpoznawalną wokalistkę, ale także ikonę stylu – Lana jest twarzą popularnej sieci H&M na jesień/zimę 2012 oraz Jaguara F-Type, regularnie pojawia się również na okładkach pism modowych i lifestyle’owych – obecna była m.in. w „Vogue”, „GQ” czy „Interview”.

Koncert w Polsce jest częścią europejskiej trasy Lany Del Rey. Warto zaznaczyć, że wyprzedały się już wiosenne koncerty artystki w Londynie, Berlinie, Frankfurcie, Amsterdamie, Brukseli czy Glasgow.

Bilety na koncert dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.muno.pl oraz www.ticketpro.pl.