Ze względu na ogromne zainteresowanie, poznański koncert Jessie Ware zaplanowany na 17. listopada zostaje przeniesiony do Hali numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W związku z tym do sprzedaży trafia kolejna pula biletów na występ tej niezwykłej artystki.

Jessie Ware, muzyczne objawienie 2012 i artystka nazywana „nową Sade”, w ostatnich miesiącach wyrosła na wielką nadzieję nowego popu. Jej debiutancki album “Devotion” w Wielkiej Brytanii nominowano do prestiżowej nagrody Mercury Prize.

Krążek Jessie święci triumfy także w Polsce i od ponad dwóch miesięcy nie opuszcza czołówki listy sprzedaży Olis. Kolejne świetne single pochodzące z debiutanckiego album: „Running”, „110%” oraz „Wildest Moments” zachwyciły zarówno fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej jak i miłośników stonowanego wysmakowanego popu spod znaku Adele czy Sade. “Devotion” okazało się jednym z najbardziej spektakularnych sukcesów 2012 roku, choć jeszcze niedawno artystka marzyła ponoć o zawodzie dziennikarki sportowej. Na szczęście w odpowiednim momencie jej głos usłyszał Aaron Jerome znany lepiej jako SBTRKT i zaproponował Angielce gościnny występ na swej płycie. Wspólnie nagrane piosenki z płyty „SBTRKT” zaowocowały lawiną kolejnych propozycji ze strony najmodniejszych producentów muzyki klubowej. Na autorskim debiucie Jessie Ware zdecydowała się jednak w odpowiednich proporcjach połączyć nowoczesne brzmienia z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

Bilety do nabycia w muno.pl, ticketpro.pl oraz stałych punktach sprzedazy ticketpro (sieci EMPiK, Media Markt, Saturn i inne), cena: 99 pln (przedsprzedaż), 110 pln (w dniu koncertu).

Bilety zakupione na koncert w poznańskim klubie SQ zachowują swoją ważność!

Bezpośrednie linki do zakupu biletów: TicketPro.pl | Muno.pl