Eliminacje do 5. Mistrzostw Polski Beatmakerów wchodzą w decydującą fazę. Choć do samej imprezy zostało jeszcze nieco ponad dwa miesiące, dla wszystkich potencjalnych uczestników jest to ostatni dzwonek na zgłoszenie swojej kandydatury. Jeszcze przez siedem dni organizatorzy czekają na Wasze formularze.

Przypominamy, że każdy z Was może wziąć udział w jednej z dwóch kategorii – Beat Show i Live Act. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie organizatora w dziale REGULAMIN. Zadanie nie jest skomplikowane. Należy wysyłać dwa bity lub rutynę (w zależności od kategorii), dołączyć zdjęcie i wypełniony formularz, a organizatorzy przedstawiają Wasze prace sędziom, którzy zdecydują o wyborze 14 producentów, biorących udział w piątej odsłonie beatbattle.poznan. Zgłoszenia należy wysyłać do 31. października.

Jeżeli nie tworzycie muzyki, ale również chcecie uczestniczyć w Beat Battle jako słuchacze, fani i kibice, przypominamy również, że do końca miesiąca bilety na imprezę są do zdobycia w bardzo promocyjnej cenie (19 zł w październiku, 35 zł w grudniu).

inf./fot. prasowe