Po wczorajszym występie u Kuby Wojewódzkiego zostałem dosłownie wciągnięty przez wykonywany przez nią utwór – ‚Abby Abby‚.  Styl piosenki poniekąd przypomina wcześniejsze dokonania Santigold czy M.I.A, natomiast oczarował mnie rytmicznością i ciekawym brzmieniem.

Sama wokalistka zaistniała na polskim rynku muzycznym kilka miesięcy temu za sprawą uczestnictwa w jednym z programów rozrywkowych. To własnie dzięki ‚Must Be The Music‚ usłyszano o niej w naszym kraju. Olivia Anna Livki urodziła się w Niemczech, jej ojciec jest Polakiem a w domu była wychowywania po angielsku. Z takiej oto mieszanki powstała kolejna – muzyczna.

Olivia kilkakrotnie występowała jako support przed wielkimi gwiazdami sceny międzynarodowej m.in. przed Kanye Westem czy Lennym Kravitzem. Niespełna rok temu wydała swoją debiutancką płytę, natomiast już w tym miesiącu została ona udostępniona polskim słuchaczom dzięki wydawnictwu EMI Music.

Zapraszam na oficjalną stronę artystki oraz do przesłuchania singla i zobaczenia jednego z jej ‚dzikich’ występów w programie.