Na urodzinowe koncerty 11. (wtorek, godz. 20:00) i 12. (środa, godz. 20:00) września w Jazz Cafe w Łomiankach pod Warszawą zaprasza znakomita wokalistka i skrzypaczka Dorota Miśkiewicz.

Dorota Miśkiewicz … koncert urodzinowy. Moc niespodzianek i emocji !!! / bilety 65 zł

Tym razem na pewno usłyszymy piosenki z najnowszej płyty „Ale”, o której mogliśmy wyczytać w prasie, że jest to płyta dowcipna, seksowna, słodko-gorzka, ze łzą w oku i z temperamentem, z jednej strony przypominająca epokę, kiedy polskie wokalistki na scenie w Opolu urzekały i łamały serca, z drugiej zaś czerpiąca garściami z najświeższych tradycji songwriterskich. Taka jest też sama Dorota jednocześnie nostalgiczna, staroświecka i wiecznie poszukująca, wyczulona na wciąż nowe dźwięki i eksperymenty.

Ponadto w tym roku mija 10 lat od wydania jej pierwszej płyty „Zatrzymaj się”. Dorota chce przypomnieć kilka piosenek z tamtego okresu, kiedy tworzyła zespół Dorota Goes to Heaven. Jego filarami byli, poza Dorotą, Marek Napiórkowski i Michał Tokaj, których będziemy mogli słuchać podczas jubileuszu w Jazz Cafe!

Kogo jeszcze usłyszymy? Niech pozostanie to, jak zawsze, niespodzianką…
Przypomnijmy, że podczas urodzinowych koncertów pojawiają się na scenie niespodziewani goście!

Tak było w zeszłym roku:


po więcej filmików kliknij TUTAJ.

inf./fot. prasowe