23. września podczas serii koncertów ENJOY MOICO we wrocławskim klubie Mleczarnia wystąpi Marcelina, a jej gościem specjalnym będzie pochodzący z Australii, Philip Bracken.

Marcelina zaprezentuje zarówno znane już słuchaczom utwory ze swej debiutanckiej płyty, ale da także przedsmak tego co znajdzie się na drugiej płycie.

Do koncertu zaprosiła australijskiego muzyka Philipa Brackena. Rytmy, melodie i stylizacje Phillipa mają w sobie cos z ducha koczowniczego. Jego głos jest eteryczny, przepełniony ciepłem i z lekka surowy. Rytmy odzwierciedlone w jego gitarze zmieniają się od spokojnych poprzez intensywne aż do hipnotycznych, będąc często połączeniem wszystkich trzech.

Pochodzący z Sydney, Phillip zagrał już w wielu z australijskich barach, pubach, teatrach i na scenach estradowych, i wciąż jest znany ze sporadycznych występów ulicznych, które, jak sam mówi, są “osobliwym sposobem karmienia ducha”. Ta interesująca kolaboracja artystyczna, Marceliny i Philipa, może nas zatem niezwykle zaskoczyć. Już teraz zapraszamy do przesłuchania utworów artystów:


więcej: http://soundcloud.com/marcelinaofficial


więcej: http://soundcloud.com/phillip-bracken